شرایط و مزایای بازدید کنندگان
1- در صورت بازدید و یافتن ملک مورد نظر خود مسئولیت  صفر تا صد انجام معاملات خود را در نمایندگی های مجاز آقای واسطه در سطح استانها به ما بسپارید و از تخفیف 10 درصدی حق الزحمه مشاورین املاک ما برخوردار شوید.
2- بازدید شما از سایت و کلیه املاک ثبت شده در آن هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت.
3- کلیه نمایندگی های مجاز معرفی شده در سطح استان ها دارای مجوز فعالیت از اتحادیه  مشاورین املاک مربوطه ی آن استان می باشند.
4- از کلیه استان ها و شهرستان های سطح کشور کلیه ملک ها به صورت اختصاصی و با محتوای بالا و با جزئیات ثبت شده است.

شرایط و مزایای ثبت آگهی
1- کلیه پشتیبانی ها اعم از تخفیف 10 درصدی و مسئولیت از صحّت قرارداد های شما و معاملات شما در صورت انجام در نمایندگی های مجاز که معرفی شده است بر عهده ی آقای واسطه می باشد و در غیر اینصورت  هیچ مسئولیتی را نمی پذیریم .
2- مسئولیت صفر تا صد مراحل قرارداد فروش و یا خرید و یا اجاره شما تحت نظارت و پشتیبانی کامل مدیران و وکلای مجرب در نمایندگی های آقای واسطه جهت جلو گیری از هرگونه کلاهبرداری می باشد.
3- این سایت دارای پشتیبانی در نمایندگی ها در استان های مختلف می باشد و فقط واقع در دنیای مجازی نمی باشد.
4- آگهی شما هیچ نیازی به نردبان ندارد، چون این سایت تخصصی مربوط به ملک می باشد و هر کدام در فایل های جداگانه قرار می گیرد.
5- هماهنگی جهت بازدید از ملک شما توسط  مشاوران آقای واسطه  انجام می گیرد و کلیه مسئولیت بازدید ملک به عهده مالک بوده و باید در حضور مالک صورت بگیرد و آقای واسطه هیچگونه مسئولیتی در قبال عملکرد مشاوران جهت بازدید ملک ندارد.
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق
 به آقای واسطه می باشد.